Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Halı yıkama da olması gerekenler

Ana Sayfa » Blog » Halı yıkama da olması gerekenler

Halı yıkama günümüz de artık her bir evin ihtiyaç duyduğu bir temizliktir. Ama halı yıkama da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Halı yıkama işlemini yaptıracağınız firmayı iyi bir araştırmanız gerekmekte. Günümüzde bol sayıda açılan adında halı yıkama fabrikası ibaresi geçen fakat bulundurduğu makina ve teçhizatlara bakıldığında fabrika ile alakası olmayan çok halı yıkama nın olduğunu görürsünüz.

Bahsi geçen sözde halı yıkama fabrikalarında atıl yöntemler ile halı yıkanmakta ve sizlerin ve ailenizin sağlığını büyük oranda riske atmaktadır. Ucuz halı yıkayarak sizlerin aklını çelebilen firmalarda ucuz halı yıkama yapmasından dolayı kullanacağı sözde deterjanların çoğu bulaşık deterjanı ve hipo kullanarak yıkamakta ve bu tip yıkanan halılarda bakterilerin halıya yapışıp gitmediğini düşünürsek sağlığınızı riske atmaktadır.

Sağlığınızın yanında zaten bu tip halı yıkama yapan firmalardan  gelen halılara baktığınızda sizleri görüntüsüyle memnun etmeyeceğini göreceksiniz. Zamanla halınınız dokumaları dökülmeye başlıyacak hatta renklerinde solmalarda görebileceksiniz.

Bu yüzden halı yıkatacağınız yeri mutlaka görmenizi öneriyoruz.

Otomatik makinalar ile mi yıkama yapılıyor yoksa yerde basit yöntemler ilemi yıkama yapılıyor. Halı kurutma bölmelerinin hijyen durumu nedir ne değildir. Kullanılan deterjanlar nelerdir. Mutlaka yerinde görünüz. veya internet sitelerinden konulan fotografların kendi yerlerine ait olup olmadığını araştırınız.

Halı yıkama fabrikamıza halı yıkatmadan önce telefon ile bilgi alabilir ne ortamda halı yıkandığını ve hangi deterjanların kullandığını müşteri hizmetleri personelimizden bilgi alabilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemlerindede aranacak kalite şartlarının halı yıkama daki aranacak şartlarla aynı olmasını göz ardı etmeyiniz. Aynı kalite ve hizmet koltuk yıkama da da olması gerekmektedir.

27 Şubat 2017