Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Bunları Biliyor musunuz ?

Ana Sayfa » Blog » Bunları Biliyor musunuz ?
1) Halı yıkama firmalarının herhangi bir resmi kurum tarafından denetlenmediğini hijyen kalitesi, personel kalitesi ve hizmet kalitesi yönünden tamamen firma yöneticisinin insafına kaldığınızı biliyor musunuz?
2) Düşük fiyatla hizmet veren yerlerde halıların farklı evlerin halılarıyla aynı havuz içinde bekletildiğini, evcil hayvan besleyen evlerde dahil farklı evlerin kılı tüyü gibi zararlı unsurların sizin halınıza da sirayet ettiğini biliyor musunuz?
3) Ucuz firmalarda halıların berbat denecek kadar pis ortamlarda hijyen kuralları dikkate alınmadan yıkandığını ve temizlenmeye giden halılarınızın gönderdiğiniz halinden daha pis bir şekilde geri geldiğini biliyor musunuz?
4) Ucuz firmalarda halıların kaldırım üzerine, yol kenarına asılarak toz duman eşliğinde kurutulduğunu biliyor musunuz?
5) Ucuz firmalarda bir kanserojen madde içeren ucuz halı şampuanları ile birlikte bolca çamaşır suyu kullanıldığını biliyor musunuz?
6) Bir çok Avrupa ülkesinde insan sağlığına zararları sebebi ile kullanımı yasak olan çamaşır suyunun kontrolsüz kullanımı neticesinde halınız üzerinde kalan kanserojen ihtiva eden kimyasal kalıntıların halınız ile birlikte evinize geldiğini biliyor musunuz?
7) Çok ucuza hizmet veren yerlerde kar edebilmek için temiz görünen halıların sadece tozu alınıp parfüm sıkılarak yıkanmadan sizlere geri gönderildiğini biliyor musunuz?
8) Maliyetleri düşürmek ve sözde ucuza hizmet vermek adına eğitim seviyesi düşük, ucuz maliyetli fakat uyuşturucu ve alkol bağımlılığı gibi sorunları bulunan eleman çalıştırıldığını biliyor musunuz?
9) Kapılara dağıtılan broşürlerde halı yıkama yeri görüntüsü verilmesine rağmen bir çoğunun gerçek olmadığını, toplanan halıları oto yıkama yerlerine yıkatarak evlerinize getirdiklerini biliyor musunuz?
10) Edremit Körfezi gibi büyük bir bölgede kaliteli hizmet veren firma sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini biliyor musunuz?
11) Kuru temizleme firmalarının halı yıkama yapmadıklarını, anlaşmalı çalıştıkları ucuz fiyatla hizmet veren halı yıkama yerlerinde yıkatarak sizlere teslim ettiklerini biliyor musunuz?
12) Tüm bunlar dikkate alındığında ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden hizmet alınmaması gerektiğini biliyor musunuz.
13) Ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden alınan hizmetin aslında alınmayan hizmet olduğunu ve sizlere daha pahalıya mal olduğunu biliyor musunuz?
14) Yıkama kalitesinden memnun kalmadığınız zaman şikayetinizi bildirmeniz durumunda “bu paraya bu kadar” “iade almıyoruz” gibi söylemlerle karşılaşıldığını, ısrar etmeniz durumunda azarlanabileceğinizi biliyor musunuz?
15) Halı yıkama hizmeti alırken “alt tarafı halı yıkama” düşüncesi ile hizmet almamanız gerektiğini, ince eleyip sık dokunması gerektiğini biliyor musunuz?
16) Değindiğimiz konulara benzer şikayetleri sikayatvar.com dan takip edebileceğinizi biliyor musunuz.
17) Ucuz fiyatla hizmet veren yerlerden halı yıkama hizmeti almanız durumunda burada okuduklarınızla karşılaşacağınızı biliyor musunuz?
* Bu Makale aynı sektörde işinin ehli olan bir firmaya ait makaledir. Siz değerli körfez halkına bilgi verebilmek için kopyalanmış ve paylaşılmıştır. Gerçekleri daha iyi görebilmeniz için paylaşım yapılmıştır. Yazının hakkı http://www.guvenhaliyikama.com.tr ye aittir.

14 Mart 2017

İlgili Terimler :