Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Halı Yıkama Fabrikası

Ana Sayfa » Blog » Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama fabrikası kelimesinden ne anlıyorsanız halı yıkama işi ile ilgilenen firmaların olması gereken şeklidir aslında fabrika kelimesinin anlamı. Fakat günümüzde türeyen merdiven altı olan ve isimlerinde bol bol telafuz ettikleri  halı yıkama fabrikasıyız diyebilmenin gerekli şartları vardır.

Halı yıkama fabrikası demek yerde fırçalarla halı yıkamak ve güneşin altında halı kurutmak olmamalı veya hijyenik olmayan ortamlarda tozun kirin içinde bu iş yapılmamalı. Bizim işimiz halıları yıkamak ve temizlemek olduğu için yıkadığın makinelerdan tutunda, yıkanan halıların bulunduğu ortamda halı sağlığı ve müşterilerin sağlığı açısından bir o kadar önemlidir.

Halı yıkatmak görüşün olarak halınızın temizliği olmamalı, halıda bulunan bakteri ve mikropların gitmesi için sağlığınızın tehdit altında olmaması için halılarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz.

Halı Yıkama fabrikalarının ilk önceliği Hijyenik ve temiz bir ortamdır. Bu ortamı kendisine sağlayan firmaların 2. önceliği gerekli makina gereksinimleri. Tam otomatik makinalar ile yıkanan bir halıyla basit yıkama yöntemleri ile yıkanan halılar arasında hem görünür hemde sağlığınıza katkısı açısından çok farklar bulunmaktadır. Tam otomatik halı yıkama makinasından yıkanan halıların dipten gelen kir leri kabartırılır ve makina sayesinde halı diplerine kadar temizlik sağlanmaktadır. Halı yıkama işlemi yapılan bir halı sıkma makinalarından geçirilerek nem oranı %5 kalan halılar kapalı ortamda bulunan askılara asılır ve tamamen kurutulduktan sonra paketlemey hazır hale gelir. Eğer halınız tam kurutulmaz ise nemli gelen bir halı kötü kokar ve bakteri üretir. Eğer bu nem fazla ise halınızda çürüme ye yol açar. Tam kurumuş paketlenmiş bir halı size geldiğinde mutlaka poşetinden çıkartmalısınız. Bunun sebebi ise paketleme aşamasında sıkılan parfümün kapalı poşet de nem yaratmasıdır.

İda Halı Yıkama Fabrikası olarak günün şartları ve gereksinimleri ile Bölgemize hizmet etmektyiz. Servis bölgelerimiz Edremit, Havran, Burhaniye, Akçay, Güre, Altınoluk ve Küçükkuyu ilçe, belde ve mahalleleridir.

Edremit Halı YıkamaAkçay Halı YıkamaBurhaniye Halı YıkamaAltınoluk Halı Yıkama

İletişim Numaraları: 0266 372 12 40 – 0266 422 11 22 – 538 842 34 20

06 Ekim 2017