Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Altınoluk Perde Yıkama

Ana Sayfa » Blog » Altınoluk Perde Yıkama

İda Perde Yıkama  olarak Altınoluk bölgesine  sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de Perde Yıkama hizmetidir.

Perde yıkama hizmetinin işleyişi adresinizden ücretsiz servisimiz ile perdelerinizin sökülmesi ile başlamaktadır. Fabrikamıza gelen stor ve zebra perdeler en az 8 saat süre ile perde yıkama solüsyonunda bekletilmektedir. Yıkamaya hazır hale gelen perdeler yıkama ve durulama işlemi yapılır. Yıkama işleminden sonra son kontrol işleminde lekesi çıkmayan perdeler 1 kez daha yıkama ve leke çıkartıcı kimyasallar ile yıkanır. Yıkandıktan sonra tekrar durulama yapılır ve kurutma askılarında bekletilir. Teslime hazır hale geldikten sonra servisimiz ile adresinize getirilerek ücretsiz bir şekilde montajı yapılır.

Tül perde, fon perde, kruvaze perde ve ipli perde yıkama işlemleri stor ve zebraya göre farklıdır. Perdeler çamaşır filelerine yerleştirilerek yıkama makinalarında 2 saat süren bir işlemin ardından kurulama askılarına asılır. Teslime hazır hale gelen perdeler servisimiz ile adresinizde montaj ücreti vermeden alanında deneyimli personelimiz ile montajı yapılır.

Perde yıkama hizmeti firmamızın daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflediğinden dolayı 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Nadir durumlarda müşterilerimizin 1 günde istediği zamanlarda aynı kalite ve başarıyı elde etmek sıkıntı yaratmaktadır. Stor ve Zebra perdelerin min. 8 saat lik solüsyon lu su da kalması gerekmektedir.

Altınoluk Perde Yıkama olarak Altınoluk merkez ve yakın köyler( mahalleler) ine hizmet vermekteyiz.

Perde Yıkama Fiyat Listesi

Perde Yıkama ile bilgi ve sipariş vermek için :

0266 372 12 40 – 0266 422 11 22 – 0538 842 34 20

21 Eylül 2016