Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Kuruluş:

Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. 2010 yılında ilk olarak halı yıkama sektörüne giriş yaptık. Takip eden yıllarda sektörümüzde teknoloji ile kaliteyi bir arada müşterilerimize sunduk. Fabrikamız da otomatik makinalar ile profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

2013 yılı itibariyle temizlik sektörüne bölgemiz ihtiyaçlarından ve profesyonel lik anlayışımızı bölgemize sunmak için giriş yaptık. 2013-2015 yılları arası Kurumsal Temizlik ve İnşaat Sonrası Temizlik alanında hizmet verdik.

2016 yılı itibariyle Ev Temizliği, Apartman temizliği, Villa temizliği, Dış cephe Cam silme, Ofis temizliği gibi branşlarda da bölgemize hizmet vermeye başladık.

Misyonumuz:

Müşterilerimize Kaliteli bir hizmet sunmak.

Firmamız müşterilerine sunduğu hizmetlerde misyon olarak ilk önceliğini Kaliteli Hizmet vermeyi benimsemiştir. Kaliteli bir hizmetin en iyi reklam olduğunu 2010 yılında kurulan firmamız bunu çok iyi bilmektedir.

Uygun Fiyat.

Kaliteli bir hizmet misyonumuzu müşterilerimizi maddi olarak zarar etmeyeceği , alacağı hizmeti en üst kalitede almasını ve bu hizmeti en uygun fiyata almasını hedeflemekteyiz.

Profesyonel ve Kusursuz Hizmet.

Misyonu Kaliteli hizmet ve Kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile yapmaya çalışan firmamız sunduğu her hizmetinde profesyonel bir bakış açısıyla yapmakta ve bu hizmetleri profesyonel olarak sunmaktadır.

19 Mart 2016