Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Halı Yıkama

Ana Sayfa » Blog » Halı Yıkama

Halı yıkama günümüze bakıldığı zaman artık her evin temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Eski zamanları hatırlayanlar halı yıkamanın zorluklarını ve halıları yıkarken çektikleri çileyi çok iyi hatırlarlar. Litrelerce boşa giden su ve deterjanın yanı sıra yorgunlukta cabası durumundaydı.

2000 li yıllara genildiğinde bu işleri artık yapacak firmalar ve fabrikalar açılmaya başlandı. İşde halı yıkama fabrikamız 2010 yılı itibariyle hizmet vermeye başladı. Günün standartlarının üzerinde hizmet veren halı yıkama fabrikamız da Tam otomatik makinalar ile halı yıkama işlemi yapılmakta ve gün ışığına maruz kalmadan tozun kirin içinde olmadan kapalı ortamlarda halılar kurutulmaktadır.

Halı yıkama işimizi profesyonel olarak yapmakta siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Halı yıkama aşamalarında tamamen insan sağlığına zararsız deterjanlar kullanılmakta ve sağlığınızı halı yıkama firması olarak önemsemekteyiz.

Halı yıkama fabrikası olarak hizmet veren İda halı yıkama fabrikasında ortalama teslim süresi hava durumuna göre değişkenlik göstermekte yaz aylarında ortalama 3-4 gün kış aylarında 4-5 gün arasında halılarınızı tertemiz olmuş şekilde ve garantili yıkama yaparak teslim etmektedir.

Geniş servis ağına sahip olan firmamız Edremit Körfezinin nin tamamına ücretsiz servis imkanı sunmaktadır. Edremit, Burhaniye, Havran, Akçay, Güre, Altınoluk bölgelerine ve köylerine servisimiz vardır. Kapınızdan aldığımız halılarınızı temizlendikten sonra tekrar adresinize getirmekteyiz. Sizlerde halen profesyonel bir halı yıkama fabrikası ile tanışmadıysanız müşteri memnuniyetini 1. sırada tutan İda halı yıkama firmamızı arayıp halılarınızı yıkatabilirsiniz. Biz eminiz ki yıkama sonrasında memnuniyetinizi dile getirecek ve çevrenize bizlerden bahsedeceksiniz.

Halı yıkama sektöründe Körfez ilkleri gerçekleştiren firmamız sizlere daha iyi bir hizmet vermek için bölgesinde kurumsal anlamda çalışan ender halı yıkama fabrikalarından biridir.

Fabrikamızda her türlü halı cinsi yıkanmaktadır. Makina halısı, Nepal halı, Şagi halı, el dokuma halı, kök boya halı, ısparta halısı, bünyan, çin halısı, ipek halı, Makarna halı gibi halı çeşitlerini halıların türüne göre farklılık göstererek yıkama işlemi yapılmaktadır.

 

14 Mart 2017