Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

Halı Yıkama Fabrikasında Olması gereken ve olmaması gerekenler

Ana Sayfa » Blog » Halı Yıkama Fabrikasında Olması gereken ve olmaması gerekenler

Halı yıkama; günümüz standartlarına baktığımız zaman artık kimsenin evinde yıkamadığı ve yıkayamadığı ev eşyalarımızın başında gelmektedir. Evde halı yıkama yapmanın temiz olmadığını veya halı yıkarken çekilen eziyet ve yorgunluğunu görenler artık halı yıkama fabrikaları halı vermektedir.

Halı yıkama işlemi her halının cinsine göre farklılık göstermekte ve farkına göre yıkama yapılmalıdır. Halı yıkama burhaniye fabrikamızı örnek olacak alırsak fabrikamız tamamen profesyonel hizmet verecek şekilde dizayn edilmiş ve tüm makina ihtiyaçları karşılanmış ve burhaniye ye halı yıkama hizmeti sunmaktadır.  Aynı şekilde halı yıkama fabrikalarımızdan biri olan Edremit halı yıkama fabrikamızda günümüz şartlarına ayak uydurmuş ve halı yıkama nın görünenin aksine profesyonel bir hizmet sunmanın şart olduğunu ve bu şartlar doğrultusunda halı yıkama hizmetini sunmayı açıldığı 2010 yılından beri profesyonel halı yıkama fabrikası olmak için her geçen gün değişen teknolojiyi takip etmiştir.

Halı Yıkama fabrikalarında olması gereken teçhizatlar tam otomatik halı yıkama makinası, halı sıkma makinası, battaniye yorgan yıkama makinası, halı toz alma ve paketleme makinası gibi makina ve teçhizatlara sahip olan halı yıkama fabrikamız Edremit Halı yıkama, Burhaniye Halı yıkama, Havran Halı yıkama bölgelerine servis imkanı ile bölge müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Halı Yıkama fabrikasında olmaması gereken uygulamalar ise fırça ile halı yıkama, basınçlı su ile halı yıkama, yerde basit yöntemler ile halı yıkama, açık alanda halı kurutma gibi halılarınıza zarar verebilecek her türlü uygulama halı yıkama fabrikalarında olmaması gereken ve böyle fabrikalara halılarınızı vermemenizi gerektiren başlıca yıkama ve firma işleyişi bu tarz olan adı fabrika ama içi boş olan halı yıkama fabrikalarından uzak durmanızı öneriririz.

Bu yüzden halı yıkama işi profesyonellik isteyen A dan Z ye her kademesinde kaliteli ürün kullanımı gerektiren bir işdir. Halı yıkama işletmelerinin kaliteli ve iyi bir hizmet vermesi için makinalarının yanı sıra kullandıkları deterjanların kaliteside halılarınız için çok önemlidir. kalitesiz ve ucuz bir halı yıkama deterjanı ile yıkanan halı hem sizleri memnun etmez hemde halılarınıza zarar verir. İda halı yıkama fabrikasında kullanılan tüm ürünler üstün kalite ödülü almış ve sağlığa zararı olmayan halı yıkama deterjanlarıdır.

Halı yıkama fabrikamızda Makina halısı yıkama, Şagi ( Shaggy ) halı yıkama, Nepal halı yıkama, ısparta halısı yıkama, el dokuma halı yıkama, kök boya halı yıkama, ipek halı yıkama, çin halısı yıkama hizmetleri profesyonel halı yıkama makinaları ile 1. sınıf halı yıkama deterjanları ile yıkanmaktadır.

Geniş servis ağımız sizlere halı yıkama hizmetinin yanı sıra Edremit, Havran ve Burhaniye İlçe ve mahallelerine Koltuk yıkama hizmetini de sunmaktadır.

Edremit halı yıkama: 0266 372 12 40 – 0538 842 34 20

Burhaniye Halı yıkama: 0266 422 11 22 – 0538 842 34 20

Havran halı yıkama: 0266 372 12 40 – 0538 842 34 20

 

08 Mart 2017