Müşteri Hizmetleri02663721240-05388423420

Hoşgeldiniz. Bugün

İpek türü halılarda nelere dikkat etmeliyiz

Ana Sayfa » Blog » İpek türü halılarda nelere dikkat etmeliyiz

İda halı yıkama olarak bilgi paylaştıkça değer kazanır düsturu ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz ve bu sayfada halı yıkarken dikkat edilecek hususlar hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Çeşitli renk ve desenlerde üretilmekte olan halılar aynı zamanda birbirinden farklı dokulara sahiptir. Her mekana farklı bir cins halı tercihinde bulunan değerli tüketicilerin elbette halılarının temizliği konusunda da birtakım soru işaretleri kafasında bulunabilir. Tüm bu soru işaretlerini ortadan kaldıran ve müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde adından sıkça söz ettiren bir halı yıkama firması olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmetin ayrıcalıklarını sonuna kadar sunuyoruz. Halı yıkamada dikkat edilecek hususlar özellikle hassas halılar için oldukça büyük bir önem taşımaktadır.Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Halının cinsinin iyi belirlenmesi ve ona göre yıkama işlemi uygulamak,
  2. Antika ve el dokuması olan halıları elde yıkamak,
  3. Natürel halı yıkama şampuanı kullanarak istenmeyen sonuçlardan uzak durmak,
  4. Halı yıkama aşamasında iyi gözlem yaparak en ufak bir sorunda anında müdahale etmek,

Yün halı, Isparta halı, Çin halısı, İpek halı ve El dokuma halısı gibi hem değerli hem de özel halıların yıkama işlemleri sırasında oldukça dikkatli bir şekilde davranılması gerekmektedir. Halılarınızın cinsi, dokusu ve yıpranma durumu ne olursa olsun firmamızda rahat ve güvenilir bir şekilde temizleneceğinden %100 emin olabilirsiniz. Halı yıkamada dikkat edilecek hususlar gözden kaçırılırsa ve bilinçsiz bir şekilde işlemler yapılırsa halılarınız eski formunu kaybedebilir, renkleri bozulabilir ve ciddi tahribatlar ortaya çıkabilir. Halı yıkama firması olarak bizler uzman ekibimiz ve özel yıkama tekniklerimiz ile halılarınızın tamir ve renkleri ile oynama konusunda köklü bir deneyime sahibiz.

Not: Otomatik halı yıkama makinesinde yıkama yaparken hassas halılar mümkün mertebe makinede yıkanmamalıdır. Çünkü yıpranabilir kullanılamaz hale gelebilir.

Sağlığınızı korumak ve yaşam alanınıza estetik bir değer katmak için halılarınızın bakım ve temizlik ihtiyaçlarını düzenli bir şekilde yaptırmaya özen gösteriniz. Uzmanlarımız kontrolünde yapılan tüm işlemlerde %100 çözüm garantisi sunmaktayız.

İda halı yıkama fabrikası uzman ekibiyle halıları yıkarken dikkat edilecek hususlara tam riayet ederek gereksiz sorunların önüne geçmektedir. Tabii bu konuma çok kolay gelmedik. Uzun yılların tecrübesi ile bu bilgi birikimini elde ettik. Ve bu bilgi birikimini de işlerimize yansıtarak % 100 verim almaktayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde de Edremit körfezinde  büyük bir servis ağına sahibiz.

Edremit körfezinin tamamına yakınına servisimiz vardır. Servis bölgelerimiz; Edremit, burhaniye, havran ilçe ve mahalleleri dir.

İsterseniz fabrikamızda İpek Halı Yıkama işlemini nasıl yaptığımıza dair personelimizden bilgi alabilirsiniz.

İrtibat numaraları: 0266 372 12 40 – 0266 422 11 22 – 0538 842 34 20

12 Mart 2017